AVUSTURALYA'YA GÖÇ, ÜNİVERSİTEDE OKUMA, MASTER, DOKTORA VE Y

 FİRMAMIZ AVUSTURALYA'YA GÖÇMEN KABUL MÜŞAVİRLİK ŞİRKETİNİN TÜRKİYE TEMSİLCİSİDİR

http://www.tuncatercume.com

Genel kalifiye göçmenlik puanlama testi  lütfen aşağıdaki linkten puanlama testini doldurun size çok şeyler kazandıra bilir


http://www.aatc.net.au/GSM1T.htm

Avustralya öğrenci vizesi testi
aşağıdaki test sizin eğitim hayatınız değiştirebilir lütfen doldurun 
http://www.aatc.net.au/studentvisaT.htmAVUSTURALYADA GÖÇMEN OLARAK YAŞAMAK İSTEYENLER

TÜRKİYEDE ÜNİVERSİTEYİ KAZANAMAYIP YURT DIŞINDA OKUMAK İSTEYENLER(ALDIĞINIZ DİPLOMA DÜNYANIN HERYERİNDE GEÇERLİDİR)

YURT DIŞINDA YÜKSEK LİSANS YAPMAK İSTEYENLER

AVUSTURALYADA İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALMAK İSTEYENLER 

HEM ÇALIŞIP HEM DE YURT DIŞINDA OKUMA İMKANI KAZANMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN

2009 öss sonuçları açıklandı
sonuçlara ulaşmak için buraya
 http://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=877
2009 öss tercih kılavuzu internetten yayımlanacak.
üniversite eğitimi almak herkezin hakkı zaman kaybetmeden bu imkanı araştırın ve değerlendirin. Türkiyede yerleşemediğiniz bir üniversite veya bölümü avusturalyada sınava girmeden kayıt yaptırta bilirsiniz. 
 
sonuçlar için aşağıdaki linki tıklayın.
http://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=877
Öğrenci Vizesi

Ne, nerede, ne zaman öğrenim görülmesi gibi konularda seçim yapmak akıl karıştırıcı olabilir. AATC danışmanları geniş çaplı bir araştırma yapıp ve bütçenize ve hedeflerinize uygun olan okullar,kolejler ve üniversiteler ile ilgili olarak size en güncel bilgileri sağlayacaklardır.

Denizaşırı öğrenciler için İngilizce’den iş konularına kadar akkredite kurs seçenekleri sunulmaktadır. Turizm, bilgisayar, ticaret, (ahçılık ve kuaförlük) ve daha birçoğu. Bazı kurslar üniversiteye sıçrama tahtası olarak kullanılabileceği gibi bazıları ise ödenekli iş deneyimi içermektedir.

AATC size, okul harçları, giriş kriterleri, başlama tarihleri, olanaklar, sınıf büyüklüğü ile ilgili olarak bilgi verebilir sorularınızı en kısa sürede yanıtlayabilir. Öğreci vize başvurunuzla ilgili olarak yardıma gerek duyduğunuzda biz size bu konuda da yardımcı olabiliriz. AATC havaalanı tranfer hizmeti ve kalacak yer vs.. Ayarlayabilir.

Öğrenciler ve ailelerinin çalışmalarına izin verilir. İş bulabilmenize yardımcı olabilmek için akkredite çevirmenlerimiz tarafından çevrilmiş nilelik ve referanslarınıza da sahip olabilirsiniz.

Uygunluk derecenizi değerlendirilmesindeki ilk adım
öğrenci değerlendirmesi için çevirim içi (on line)
formu doldurmak için parantezin içini tıklayın  ( doldurmaktır ). Bunu şimdi yapınız.

Avustralya’daki deniz aşırı öğrenciler istikrarlı bir biçimde artmakta, yılda yaklaşık 228,000 kişiye öğrenci vizesi verilmektedir. Yurtdışından gelen birçok insan, Avustalya’nın iyi gelişmiş, yüksek kaliteli eğitim sistemi, bir çok destek hizmetleri, kozmopolitan nüfüs yapısı, güvenli ve huzurlu bir ortama sahip olduğunu bilmektedirler. Öğrenci vizesi tam zamanlı olup genellikle haftada 25 saat öğrenim demektir. Dilerseniz sömestir süresince haftada 20 saat kadar çalışabilirsiniz. Sömestir tatillerinde ise sınırsız çalışma hakkınız bulunmaktadır. Haftada 12 saatten az olan kurslar veya resmi avantajlar sağlamayan öğrenimler için tourist veya working holiday visa alınabilir.

570’ten 576’ya ve 5 değerlendirme düzeyi olmak üzere 7 adet öğrenci vizesi altsınıfı bulunmaktadır. Değerlendirme düzeyi 2,3,4 ve 5’in altında olan ülkelerin insanlarının Avustalya’daki öğrenci vizesine başvurmaları mümkün değildir. Bu kategorilerin altında olan öğrencinin kayıt ve vize başvurusu yapmadan önce ön vize değerlendirmesi yapması gerekmektedir.

Almak istediğiniz kursa bağlı olarak ingilizce testine tabi tutulmanız gerekebilir. Tüm öğrencilerin başvuru sırasında finansal kriterleri karşılaması gererekmektedir. Eğer alınması düşünülen kursun süresi 12 aydan az ise, daha uzun kalınmayacağına ilişkin bir koşul empoze edilebilir. Avustralya’da minimum iki yıllık bir öğrenim süresini tamamlamış bir öğrecinin skilled graduate (geçici) vize (altsınıf 485) için başvurma hakkı doğar. Öğrenci 885 ve 886 altsınıfları altında sürekli ikamet için başvurabilir. Bu altsınıflar skilled – independent / sponsored / regional sponsored vize kategorileri ile benzerdir ancak Avustalya’da sürekli ikamete başvuruda bulunmak isteyen deniz aşırı öğrenciler için uygundur. Öğrencinin temel kriterleri karşılamasının yanısıra puanlama testini de geçmesi gerekmektedir.

Öğrenci vize başvuru ücreti halen $450’dır. Okullar için başvuru ücretleri $100’dan $300 dolara kadar değişmektedir. Bu ücretlerin, başvurunun başarısız olması halinde iadesi yoktur. Başvuru, muhaceret memurunun başvuruda bulunan öğrencinin gerçek bir öğrenci olmadığı kanısına varması ya da öğrencinin Avustalya’da kalacağı süre içinde yeterli parası olduğunu kanıtlayamaması durumunda geri çevirilebilir.

Öğrenciler kalış süresince yeterli sağlık durumunu belirten belgeye sahip olmalıdırlar.

Öğrencilerin vizeleri verilirken haftada 20 saat çalışma izni de veriliyor. Öğrenci master veya doktora yapıyorsa aile üyelerinin herhangi bir kısıtlama olmadan çalışma hakları bulunmaktadır. Öğrencinin öğrenci vizesini muhafaza edebilmesi için derse devamlılık oranının %80 olması ve kurs kriterleri yerine getirmiş olması gerekmektedir.

 ELICOS (Denizaşırı Öğrenciler İçin Yoğun İngilizce Kursları) (570)

Tüm başkentlerde ve bazı büyük kentlerde birçok özel ve devlet okulları bulunmaktadır. Odak noktası genel sohbet olan özellikle de dinleme ve konuşma içeren ve birçok kolej ise akademik amaca yönelik İngilizce, test hazırlığına yönelik İngilizce, İş İngilizcesi, gezi ve turizme yönelik İngilizce ve Avuştralya çalışmaları için uzmanlık gerektiren kurslar sunmaktadırlar.

Daha büyük kolejlerin lise hazırlık kursları da bulunmaktadır. Okul büyüklüğü 50 ile 100 arasında değişmekte olup Japon ve Endonezya yurttaşları çoğunluğu oluşturmaktadırlar. Bir çok okulun %50 dolaylarında Asyalı ve geri kalan öğrenciler de diğer uluslardan öğrecisi bulunmaktadır. Kayıt ücretleri $100 ile $200 arasında değişmekte olup Sydney’deki okullarda genellikle $150’dır. Okul harçları ise tam zamanlı kurslar için haftada $249 ile $350 değişmektedir. Tam zamanlı kurslar genellikle bir öğretmen eşliğinde 20 saat olup 5 saat kadar da yine öğretmen denetiminde olup serbest zaman olarak eğerlendirilmektedir. Kurslar genellikle 4 ya da 5 haftalık modüllerde organize edilmektedir ancak bir çok okul öğrencileri Pazartesi günleri kabul etmektedir. Yine bir çok okulda dil laboratuvarı, bilgisayar odası, kütüphane, organize sosyal klüpler, konaklama memurları ve öğrenci danışmanları bulunmaktadır. ELICOS okulları ulusal günlerde genellikle tatildir.

 Okullar (İlk Ve Orta Dereceli Okullar) (571) 

Uluslararası öğrenciler içinilk ve orta eğitim olanakları sunan bir çok özel ve devlet okulu bulunmaktadır. Bazı özel okullar kampüs içerisinde öğrencilerin kalabilecekleri yurtlara sahiptirler. Öğrencinin kabul edilebilmesi için IELTS sınavından en az 5.0 ve üstü puan almış olması gerekmektedir. Yıllık okul harçları $8,800 (6 yıla kadar) ile $10,400 (10 yıla kadar), devlet okulları için $12,300 (11, 12 yıla kadar) özel okullar için ise $11,000 ile $21,000 arasında değişmektedir.

 Vakıf Programları (ödülsüz) (575) 

Bazı üniversiteler ve özel kuruluşlar, İngilizce konuşmayan ülkelerden gelen uluslararası öğrencilerin lisans eğitimine başlamadan önce İngilizce’nin temel konularını öğrenmek isteyenlere yönelik olarak vakıf programları sunmaktadırlar. Ücretler, yıllık, yaklaşık olarak $16,000 dolaylarındadır.

 Orta öğretim sonrası / vokasyonel (mesleki) eğitim ve staj (VET) (572)

Yurtdışından gelen öğrencileri kabul eden bir çok bilgisayar, konuklama ve turizm kolejleri bulunmaktadır. Diğer kolejler çocuk bakımı, kuaförlük, ahçılık, beden eğitimi ve grafik tasarım gibi kurslar sunmaktadırlar. Bu kolejler pratik iş becerileri sunmakta veya daha ileri aşamalarda öğrenim için iyi bir geçiş noktası olmaktadırlar. Üstelik bu gelir okul harcını telefi etmede kullanılabilir. En küçük kolejin yaklaşık 60 en büyüğünün ise yaklaşık 1,700 kadar öğrencisi bulunmaktadır. Bazı kolejler uluslararası öğrencilerin eğitimine yönek olarak uzmanlaşmıştır ve çoğunkukla Avustralyalı öğrencilerin bulunduğu kolejlerde daha az yoğun kurslar olabilir. Ödüller: sertifika (6-12 ay), diploma (1-2 yıl) ve ileri düzey diploma (2-2,5 yıl)

Okul harçları büyük ölçüde değişmektedir. Örneğin, en ucuz iş kursu yılda $8,500 dolar, en pahalı olan ise $15,000 dolara mal olmaktadır. Bir çok kurs Avustralya okullarında ayrılanları kapabilmek ve yıl ortasında yeni katılan öğrencilere sahip olabilmek için subat / mart döneminde başlamaktadır. Daha büyük kolejler ve denizaşırı öğrenciler üzerinde uzmanlaşmış olanlar daha çok yeni gelen öğrencilere sahiptirler.

 Yüksek Öğrenim (573) Ve Master/Doktora (574)

Avustralya’nın büyük kentlerinde lisans ve lisans üstü öğrencileriyle dolu iyi üniversiteleri bulunmaktadır. Bu kursların kalitesi uluslararası üniveristeler ile karşılaştırılabilecek kalitededir ve sunduğu olanaklar ise genellikle birinci sınıftır. Okul harçları üniversiteye ve kurslara göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, yüksek statüdeki bir kent üniversitesinde sanat eğitimi yılda $21,000 dolardır oysa ki düşük statüdeki bir üniversitenin kırasal alanada bulunan kampüsünde bu ücret yılda $16,000 dolardır. Genel olarak mühendislik veya kimya gibi daha fazla kaynak gerektiren kurslar daha pahalıya mal olmaktadırlar. Bir çok üniversiteye en çok öğrencinin geldiği dönem şubat olup bazıları ise temmuzda da yeni öğrenci kabul etmektedir.

HomestayveFarmstay

Homestay tüm kentlerde bulunmakta olup öğrenci iyi büyüklükte yatağı olan bir oda, çarşaf ve çalışma masası umabilir. Genellikle, pansiyon, haftaiçi kahvaltı ve akşam yemeği haftasonları ise kahvaltı, öğle ve akşam yemeğini içermektedir. Öğrenci kaldığı ailenin sosyal yaşamının bir parçası olup evin her yanında özgürce hareket etme hakkına sahiptir. Sydney’de kaliteli bir homestayhaftada $240 dolaradır. Diğer kentlerde biraz daha düşüktür. Minimum kalış süresi dört hafta olup $165 dolar civarında bir rezervasyon ücreti ödenmektedir. Bir sonraki adım öğrenci değerlendirme anketini doldurup bize göndermektir.

 AVUSTRALYA’YA GÖÇMENLİK KOŞULLARININ ANA HATLARI

 AVUSTRALYA DA OKUMAK ARTIK ÇOK KOLAY Genel kalifiye göçü

Eğer şu anda Avustralya’da değilseniz ve Avustralya’ya göç etmeyi planlıyorsanız aşağıdaki kategorilerden biri altında vize başvurusunda bulunabilirsiniz. 

 • Kalifiye bağımsız
 • Kalifiye – Avustralya sponsörlüğünde (bir akraba tarafından sponsörlüğü yapılmış veya eyalet veya  yönetim tarafından sponsörlüğü yapılmış)
 • Kalifiye bölgesel sponsörlü (provizyonel) (bir akraba tarafından sponsörlüğü yapılmış veya eyalet veya  yönetim tarafından sponsörlüğü yapılmış)
 • İşveren nominasyon tablosu
 • Bölgesel sponsörlü göç tablosu

Bu kalifiye kategoriler altında göç edebilmek için  

 • 45 yaşının altında
 • iyi İngilizceye sahip
 • mesleğinizin “kalifiye meslek listesi”nde olması ve beceri değerlendirme taslağını başarıyla geçmiş olmanız
 • iş deneyimine sahip

olmanız gerekmektedir.

 Kalifiye Bağımsız

 Eğer Avustralya’da kan bağınızın olduğu bir akrabanız yoksa bu kategori sizin için en uygun kategori olacaktır. Başvuru yapabilmek için puanlama testinden minimum 120 puan almanız gerekmektedir. Eğer 90 puanlık bir skor elde ederseniz bölgesel vizeye (SRS) başvurabilirsiniz.

 Kalifiye Avustralya Sponsörlüğü

 Belirlenmiş alanların birinin dışında Avustralya’da yaşayan bir akrabanız varsa ve siz o kişiye

 ·       bağımlı olmayan çocuk (doğal, evlatlık veya üvey çocuk) veya

·       ebeveyn (evlatlık veya üvey ebeveyn) veya

·       erkek kardeş veya kız kardeş (doğal, besleme veya üvey kardeş) veya

·       kuzen veya kuzin (doğal, evlatlık, üvey kuzey veya kuzin)

·       amca, dayı veya hala, teyze (doğal, evlatlık veya üvey amca, dayı veya hala, teyze)

 olarak bağlıysanız bu kategori altında başvurabilirsiniz.

 Bu vize state / teritorry hükümetten nominasyon elde edenler içindir. & state / territory sponsörlü bölgesel vize ile karıştırılmamalıdır. Nominasyona ek olarak için 10 puan verilir ve böylece başvuran tarafından skorlanması gereken gerçek puanlar 90’a düşürülmüş olur yine de state / territory hükümetin ihtiyaç listesinde bulunan meslekler ve diğer koşullar yerine getirilmelidir.

 Geçme notu bu kategoride 100’den daha düşüktür ve havuz (kontenjan) puanı ise 80’e ayarlanmıştır. Diğer tüm kriterler kalifiye bağımsız kategori ile aynıdır.

 Bağımsız Bölgesel Sponsörlü

 Avustralya’nın belirlenmiş bölgelerinin birinde yaşayan yakın akrabanız varsa bu kategori altında başvuma hakkınız bulunmaktadır. Sponsörünüze....

 ·       bağımlı olmayan çocuk (doğal, evlatlık veya üvey çocuk) veya

·       ebeveyn (evlatlık veya üvey ebeveyn) veya

·       erkek kardeş veya kız kardeş (doğal, besleme veya üvey kardeş) veya

·       kuzen veya kuzin (doğal, besleme, üvey kuzey veya kuzin)

·       amca, dayı veya hala, teyze (doğal, evlatlık veya üvey amca, dayı veya hala, teyze)

·       birinci yeğen veya

·       torun

olarak akrabaysanız.

 bu vize ayrıca state / territory hükümetten sponsörlük elde etmiş kişiler içindir.
aşğıdaki altı çizili link üzerine tıklayıp formunuzu doldura bilirsiniz. Bu bilgiler sizin için çok önemlidir. 

 Neden puanlarınızı değerlendirmiyorsunuz, yalnızca kişiselleştirişmiş göçmenlik formumuzu doldurunuz

Avustralya’ya İş Amaçlı Göç

Avustralya’nın iş amaçlı göç programı kendini kanıtlamış veya iyi yatırım kaydı olan iş adamlarının (iş sahipleri, kıdemli yöneticiler, yatırımcılar) Avustralya’ya yatırım yapmasını amaçlar ve kendi iş ve/veya yatırım becerilerini Avustralya için kullanmalarını sağlar.

İş vizesine başvurabilmek için....

·       kapsamlı bir iş kariyerine sahip olmak

·       Avustralya’nın yararına olacak yeni veya halihazırda var olan, doğru ve gerçekçi bir iş/yatırım amacına sahip olmak

·       Avustralya açısından kabul edilemez bir iş veya yatırım aktivitesine karışmamış olmak

·       Eğer iflas deneyiminiz olmuşsa veya aktif olarak bocunuzu ödeyemeyecek durumda kalmışsanız veya boçlarınız yüzünden şirketinize el konulmuşsa bu soruna büyük ölçüde sizin herhangi bir katkınız olmadığını kanıtlamanız gerekecektir

·       iş yatırım amacıyla doğru ve gerçekçi bir niyete sahip olmak

·       yeni bir iş kurmak veya halihazıda var olan bir işe katılmak ve

·       büyük ölçüde bir sahiplik faizini sürdürmek ve hergün iş yönetimine katılmak

·       Avustralya için yararlı olacak kapsamlı iş performansı ve yönetimini etkileyecek kararlar almak

Eşiniz ve size bağlı olan çocuklarınız aynı vize sınıfı altında sizinle birlikte göç edebilirler. Tüm aile bireylerinin (göç ediyorlar ve etmiyorlarsa) sağlık ve karakter kriterlerine uygun olmaları gerekmektedir.

Avustralya’nın göç programı başarılı iş adamlarının Avustralya’da yeni iş kurmasını, geliştirmesini ve sürekli olarak Avustralya’da ikamet etmelerini teşvik etmektedir. 

Simdiki iş kalifiye programı temel olarak iki başvuru sürecinden oluşmaktadır. İlk aşamada, iş amaçlı göç eden kişiler provizyonel vize için başvurabilirler. Bir kez provizyonel vize elde edildi mi göç eden kişinin, iş kalifiye vizesinin gereğini yerine getirmesi için 4 yıllık bir süresi bulunmaktadır. bu süre sonunda sürekli ikamet için başvuruda bulunabilirler. 

Provizyonel veya sürekli ikamet aşamasında bulunup, iş kalifiye vizelerinden herhangi biri için başvuruda bulunan aday state / territory hükümet sponsörlüğü için başvuruda bulunabilir. Böyle bir sponsörlük elde edildiği zaman yerine getirilmesi gereken kriterler sponsörsüz kategorilere nazaran önemli ölçüde düşüktür. 

Adayın başvurabileceği dört ana provizyonel vize türü bulunmaktadır. Bunlar:

Sürekli ikamet vizesi için başvuru, iş yetenek vize kategorisi (business talent visa) altında yüksek yetenekli iş göçmenleri tarafından da yapılabilir.

 Avustralya’da uzun süreli geçici iş vizesi (independent executive) tutan kişiler için farklı seçenekler bulunmaktadır.

İş Sahipleri:

Bir işin tam veya yarı sahibi olanların, iş sahip vizesine başvurabilmeleri için: 

 • Başarılı bir iş kariyerine sahip olması
 • İşin en az %10’u kadar bir sahiplik faizi olması
 • İşte büyük ölçüde bir net mal varlığı olması ($A200,000)
 • Büyük ölçüde iş ve kişisel mal varlığının olması ($A500,000)
 • Avustralya’ya yerleşebilmek için yeterli net mal varlığının olması
 • İşinde büyük ölçüde yıllık iş hacmi elde etmesi (4 mali yılın en a 2’sinde $A500,000)
 • Denizaşırı işte doğrudan ve sürekli iş rolünün olması
 • Avustralya’daki işinde sahiplik faizini sürdüreceğine dair söz vermiş olması ve o işle ilgili olarak doğrudan ve sürekli bağlantısını sürdürmesi
 • Kabul edilmesi mümkün olmayan iş geçmişine sahip olmaması
 • 45 yaşının altında olması
 • vokasyonel (mesleki) ingilizceye sahip olması

gerekmektedir.

Kıdemli Yöneticiler:

Büyük işlerdeki kıdemli yöneticilerin kıdemli yönetici provizyonel vize (senior executive visa) başvurusu yapabilmeleri için:

 • başarılı bir iş kariyerine sahip olması
 • büyük bir iş yerinin en yüksek ilk 3 mevkisinde calışmış olması
 • büyük ölçüde kişisel ve mal varlığının olması (A$500,000)
 • Avustralya’ya yerleşebilmek için yeterli net mal varlığının olması
 • Avustralya’daki işinde sahiplik faizini sürdüreceğine dair söz vermiş olması ve o işle ilgili olarak doğrudan ve sürekli bağlantısını sürdürmesi
 • Kabul edilmesi mümkün olmayan iş geçmişine sahip olmaması
 • 45 yaşının altında olması
 • vokasyonel (mesleki) ingilizceye sahip olması

  Yatırımcılar:

Avustralya’da yatırım yapmak isteyen yatırımcı ve iş adamlarının yatırımcı (provizyonel) vizesie başvurabilmeleri için:

 • başarılı bir iş yatırım kaydı olması
 • yatırım konusunda doğrudan bağlantısı olup 3 yıllık deneyimi olması
 • 5 mali yılın en az birinde minimum A$1,500,000 dolar değerinde yatırım (sizin ve eşinizle birlikte) yapmış olması
 • başvurudan önce iki mali yıl içerisinde mal varlığının net değerinin en az A$2,250,000 dolar olması
 • yatırımla ilgili olarak yüksek düzeyde beceri sahibi olması
 • 4 yıllık süre içerisinde A$1,000,000 dolarlık devlet hazine bonosu yapmak için hazılıklı olması
 • 45 yaşının altında olması
 • vokasyonel (mesleki) ingilizceye sahip olması
 • ne sizin ne de eşinizin Avustralya açısından kabul edilmesi mümkün olmayan iş aktivitelerine karışmış bir geçmişi olmaması
 • 4 yıllık yatırım sonrasında Avustralya’daki yatırım veya iş aktivitesini sürdürme konusunda kararlı ve gerçekçi olması

Personelle / Müdürler:

4 yıl boyunca kesintisiz çalışmışlığı olan kıdemlı müdürler bu kategoride state / territory sponsörlüğünde iş sahibi provizyonel vize için başvurabilirler.

Eş veya nişanlı vizeleri:

Avustralya’ya göç edebilmek için aşağıdaki kriterlere uygun olmanız gerekmektedir.

Avustralya yurttaşı, Avustralya’da sürekli ikamet etme hakkı bulunan bir kişi, veya sürekli ikamet etme hakkı bulunan Yeni Zellanda yurttaşı ile evli veya de fakto bir ilişki içince olmanız gerekmektedir.

Nişanlı

Avustralya yurttaşı, Avustralya’da sürekli ikamet etme hakkı bulunan bir kişi, veya sürekli ikamet etme hakkı bulunan Yeni Zellanda yurttaşı ile evlenmek üzere nişanlanmış olmanız ve Avustralya dışında yaşıyor olmanız gerekmektedir. Avustralya’daysanız, nişanlı vizesi için başvuruda bulunamazsınız.

Nişanlınızla veya birlikte yaşadığınız eşinizle gerçekten evleneceğinize dair DIAC’ı inandırmanız gerekmektedir.

Avustralya hükümeti,Avustralya yurttaşı olmayan veya Avustralya’da ikamet etmeyen kişilerin Avustralya’da öğrenim görmeleri için deniz aşırı öğrençi programı sunmaktadır.

Avustralya’da Lisede, Üniversitede veya İngilizce (hazırılık) okuma ve daimi oturma izni, ve  VATANDAŞLIK

Hem okuyup hem de haftada 20 saat calışa izni.

Not : İlgilenenenlere müşavirimizin lisansının numarası gönderilecektir

turkant@e-kolay.net
 'VEYA 0-232-464 55 61 NOLU FAKSA LA ULAŞABİLİRSİNİZ 

AVUSTURALYADAKİ MÜŞAVİRİMİZ ARACILIĞIYLA SİZE ENKISA SÜREDE CEVAP VERİLECEKTİR 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !